uz pirmo lapu
kontakti uzstāšanās galerija raksti
Apskatiet multimēdiju materiālu.
(Ja nerāda, nepieciešams atbalsts.)

   Leona Zviedra eksotiskais šovs ar tīģerpitonu Bu-Bu pēc Taivānas čūsku šova scenārija piedāvā skatītājiem asas un neaizmirstamas emocijas. Zviedra uzstāšanās laikā zālē dzirdami spiedzieni un kliedzieni. Daži lien zem galdiem un vēro notiekošo no galda apakšas, bet vēl citā reizē kāda japāņu izcelsmes sieviete paslēpusi savu galvu starp sava vīra ceļiem.
   Uzstāšanās laikā tiek demonstrētas čūskas fiziskās spējas, plastiskums un mākslinieka drošsirdība un veiklums.
   Šovs tiešām sola pavisam nebijušas emocijas skatītājiem, jo arī tie tiek iesaistīti pasākumā. Uzaicinot drosmīgāko no vērotājiem, uz skatuves notiek sekojošais: cilvēkam guļus stāvoklī čūska ielien pa bikšu stara galu un izlien laukā pa atvērto bikšu priekšu. Jāpiezīmē, ka čūska lien tikai uz priekšu, tāpēc neaizmirstiet izdarīt attiecīgās darbības ar savām biksēm, ja esat sadūšojies kāpt uz skatuves.
   Numura kulminācija ir čūskas līšana mākslinieka mutē. Tiešām iespaidīgs skats, kad pitona galva pazūd Leona mutē.
   Tiek piedāvāts arī ekskluzīvs un erotisks šovs ar meitenēm krāšņos kostīmos, kas pārsteidz ar savu profesionalitāti un iespaidīgumu.
   Pēc pārdzīvotā skatītājiem ir iespēja ar mākslinieku un viņa mīluli kopīgi nofotografēties.
   Leonu var redzēt uzstājoties uz prestižām skatuvēm – Latvijas Nacionālā operā, Dzintaru koncertzālē, Radison SAS Daugava, Casino Olimpija u.c.
   Ir bijušas uzstāšanās kopā ar daudziem pazīstamiem māksliniekiem un vienkārši sabiedrībā populāriem cilvēkiem – franču estrādes dīva Patrīcija Kasa, krievu estrādes zvaigzne Sergejs Penkins, Krievijas TV zvaigzne Nikolajs Nikolajevičs Drazdovs, Albano u.c.
   Šovu iespējams parādīt gan uz lielas skatuves, gan uz pavisam neliela placīša. Tieši šā iemesla dēļ, Leona Zviedra un tīģerpitona Bu-Bū uzstāšanos iespējams arī pieteikt gan kādam saviesīgam pasākumam, gan dažādām prezentācijām vai vienkārši, kā dāvanu saviem draugiem, ciemiņiem vai radiniekiem.LEONS ZVIEDRIS
Latvija, Rīga
Mob. tālr.: +371 29230856
Internetā: www.leonszviedris.lv

Webhosts / Mitinātājs - web lapu uzturēšana